Poslední Update: 2018-12-10 06:32.50
[o] Posunout formulář

Použité stroje

Požadavek na vyhledání

Hledaný stroj nenalezen?

Vložte vámi požadovaný stroj na náš seznam strojů k vyhledání! V případě nalezení vás rádi budeme informovat..

FAQ - často kladené otázky
Odpovědi na často našimi zákazníky kladené otázky naleznete v níže uvedeném seznamu.
Vaše otázka nemohla být zodpovězena?
Napište nám, vynasnažíme se Vaši otázku zodpovědět co nejrychleji!

Mnoho funkcí jako např. "Zobrazit ceny" může být z technických důvodů zpřístupněno pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Nr.1 POUŽITÉ STROJE je samozřejmě zdarma a probíhá na proncipu „Confirmed Opt-in". Toto znamená, že Vám zašleme zprávu o potvrzení Vaší registrace na Vaši emailovou adresu. Dbejte tedy prosím na správné zapsání Vaší adresy.

Všeobecné otázky

Jak aktuální jsou nabídky na Nr.1 POUŽITÉ STROJE?

Nabídky na stránkách Nr.1 POUŽITÉ STROJE jsou průběžně aktualizovány! V levé horní části stránky je zobrazen údaj o termínu poslední aktualizace.

Jak se mám registrovat na stránkách Nr.1 POUŽITÉ STROJE?

Klikněte na "Vytvořit nový uživatelský účet", vytvořte si Váš osobní uživatelský účet a zajistěte si tak mnohé výhody, jako např. "Zobrazit ceny".

Co se stane, když zapomenu mé heslo?

Při každém přihlášení naleznete odkaz "Zapomenuté heslo?". Zadáte zde Vaši emailovou adresu, na kterou Vám bude Vaše heslo zasláno.

Otázky ke strojům

Jak se mohu podívat na cenu mého vybraného stroje?

Vybrali jste si příslušný stroj, následně klikněte na "Zobrazení ceny". Pokud nejste do té doby registrováni, otevře se okno "Vytvoření nového uživatelského účtu", kde se můžete registrovat. (Jak se mám registrovat na stránkách Nr.1 POUŽITÉ STROJE?)

Jak se mohu podívat na vícero cen mých vybraných strojů?

K tomu slouží funkce "Okamžitý ceník". Po vyplnění formuláře obdržíte emailem seznam cen Vámi vybraných strojů. Jak si mohu zarezervovat mnou vybraný stroj? Našli jste požadovaný stroj a chcete si jej rezervovat? Pak tedy klikněte na "Rezervace stroje". Vámi vybraný stroj bude poté rezervován po dobu 48 hodin. (Právo předprodeje vyhrazeno!)

Jak mohu zakoupit mnou vybraný stroj?

Nalezli jste svůj požadovaný stroj v naší nabídce? Tak tedy klikněte na "Nákup online", řiďte se následnými pokyny ve formuláři a hned se Vámi vybraný stroj stane tím Vaším strojem.

Jak získám ještě přesnější informace o mnou vybraném stroji?

Nalezli jste požadovaný stroj v naší nabídce a rádi byste získali k němu podrobnější informace a nebo chcete tento stroj probrat přímo s příslušným prodejcem? V tomto případě klikněte vedle požadovaného stroje na tlačítko "Zavolejte mi zpět", zadejte Vaše údaje a náš obchodník se Vám co nejdříve ozve.

Nemohu naleznout požadovaný stroj. Co mám dělat?

Vámi požadovaný stroj nemůžete naleznout v naší nabídce? Vyžádejte si tedy detailnější vyhledání, klikněte na "Požadavek na vyhledání", zadejte Vaše údaje a Vaše požadavky do formuláře. Ozveme se Vám ihned po nalezení odpovídajícího stroje.

Technické otázky

Jaké rozlišení má mít Váš monitor?

Minimální rozlišení 1024x768 pixelů.

Na co si máte dát pozor při nastavení Vašeho prohlížeče?

Funkce prohlížeče "Java" a "Java Script" musí být aktivovány.

Co můžete při udělat při problémech funkčnosti a zobrazení?

Pro zaručení plnohodnotné funkčnosti testujeme standardní prohlížeče (Windows: Mozilla Firefox a Internet Explorer (>7!), Mac: Safari, Mozilla Firefox) v aktuálních verzích s normálními bezpečnostními nastaveními. Pokud by však došlo přesto k problémům, můžete si sami překontrolovat Vaše generelně používaná bezpečnostní nastavení: Internet Explorer 7 Návod prověření: Díl 1: Nástroje -> Možnosti sítě Internet -> Zabezpečení -> Tlačítko „Výchozí úroveň" -> „OK" nebo „Použít" kliknout díl 2: Nástroje -> Možnosti sítě Internet -> Ochranu dat nastavit na -> „střední" -> kliknout na „převzít" nebo na „OK".

Jaké prohlížeče jsou doporučeny, aby bylo možné využít veškeré funkce stránky?

Internet Explorer od verze 8.0, Mozilla Firefox od verze 3.0 a rovněž aktuální Chrome Safari verze.